Vianočné stromčeky IKEA

Dnes začali v IKEA predávať vianočné stromčeky. Super ponuka (ak nie najvýhodnejšia na trhu) – cena stromčeka je 19,90€. Avšak po Vianociach vám 10€ vrátia späť na ďalšie nákupy v IKEA, stačí sa zastaviť s pokladničným blokom. Čiže nie je ani potrebné doniesť ani ten opadaný papek bez ihličia! Reálna cena stromčeka je tak 9,90€*, čo už je fakt skoro zadarmo. (* Podmienkou je zákaznícka karta IKEA Family.)

Čo sa týka stromčekov – nuž, sú také ako za spomínaných 9,9€. Trochu menšie (max 150cm, väčšinou ani to nie), obyčajne mierne krivé, niektoré riedke, s hrubým koreňom. No dá sa vybrať aj pekný, rovný a hustý, len musíte chvíľku hľadať. Doplnkové služby ako brúsenie kmeňa a pod nečakajte, stromček vám ale zabalia do sieťky.

Predávajú k tomu aj stojany – tiež za 19,90€.  Také čierne plastové, nie moc pekné, no majú možnosť naliať ku kmeňu stromčeka vodu, čiže by mal dlhšie vydržať.

Stromčeky IKEA
Predaj vianočných stromčekov v IKEA. Prečo som fotil spoza plota? Aby ste videli, ako to asi prebieha. Takto si najprv akože vyberiete stromček, potom ho idete zaplatiť a až potom vás pustia dnu! Kurva, čo je toto za systém? – rozčuľoval sa nejeden zákazník.

Samotný predaj je však riešený dosť na krepáňa. Stromčeky si môžete obzrieť spoza plota, priamo k nim vás bez zaplatenia nepustia! Čiže idete najprv zaplatiť ku pokladni, potom ukážete strážnikovi pokladničný blok a až následne si môžete vybrať stromček. Ak by sa vám ani jeden vôbec nepáčil, neviem čo by robili…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *