Znamienka

Poliklinika Kramáre

Som sa naposlednú chvíľu opamätal, že by som si teraz pred Vianocami mohol dať vybrať tie znamienka, čo mi ešte pred letom kožná odporučila. Tak som narýchlo našiel nejakého chirurga s príznačným menom „doktor Mäsiar“ a ukecal ho, aby to zmákol ešte tento týždeň. Lebo ležať pred telkou môžem aj s prelepeným chrbtom a cvičiť jogu cez sviatky aj tak nebudem, to sa už poznám. Síce p. doktor najprv trochu protestoval, že ak budú komplikácie a že bude treba robiť preväz, ale potom sme sa dohodli, že na preväz prídem 28.12., medzi sviatkami bude jedno doobedie ordinovať. Síce neviem, kto a kde mi vyberie štichy, lebo chceme ísť aj lyžovať, ale to sa bude riešiť potom :-).

Inak operácia v pohode, pán doktor milý a zhovorčivý, aj sme pokecali aj urobil čo bolo treba. Ma to trochu bolí a ťahá, ale hádam to bude ok.

Jedáleň Matyšák

Milým spríjemnením je jedáleň Matyšák tuto v nemocnici. Bol som z toho taký trochu oblbnutý, že som si šiel radšej na chvíľu sadnúť na kávu a dať niečo na zahryznutie, aby som náhodou neodpadol kdesik v aute keď budem šoférovať. U Matyšáka podávajú aj raňajky, ľudové ceny tutok a klasické slovenské jedlá – praženica, chleba vo vajci, varené párky a klobása, zapekané bagety. Ako zdôraznila teta, špekáčky si napríklad robia sami a sú vhodné aj pre celiatikov (t.j. sú zaručene bez múky).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *