Korčuľovanie v zavretých Boroch

Celý deň huckáte deti, že poobede sa pôjdeme korčuľovať na Bory. Celý deň huckáte aj manželky, že poobede môžu ísť na Bory nakupovať – veď hádam už začali novoročné výpredaje.

Bory zavreté
Truhlík v meste – to ste vedeli, že 1.1. sú obchody zatvorené?

Najprv som skoro vpálil do brány podzemnej garáže, keďže táto bola zatvorená. Reku ejhľa, čo sa deje, skúsime iný vchod? No aj ten zavretý. Sedliak v meste, čo sa vyberie 1.1. na nákupy a nevie, že všetky obchody sú zatvorené. Tak hybaj aspoň na tie korčule.

Korčulko Ďurovci
Decká sa skvele vykorčuľovali – veď tam skoro nikto nebol, takže mali ľad len pre seba!

Klzisko síce oficko otvorené nebolo, ale keďže osvetlenie majú napojené na osvetlenie parkoviska a to z nejakého dôvodu celé svietilo (aj keď tam skoro nik nebol – drifterov nerátam), ľad bol v prevádzke. Ľudí málo, vlastne skoro nikto (narozdiel od kuca-pacy, čo sme tam zažili minule). Plocha síce zase vôbec neupravená, kopa snehu na nej, ale to sme si už zvykli – však serú na ten ľad aj keď je klzisko v prevádzke, tak čo by sme chceli, keď je zavretý. A zadarmo, že?

Horšie to už bolo s manželkami, ktoré neboli ani psychicky a už vôbec nie oblečením pripravené na postávanie vonku. Takže tie to po chvíľke „nadšenia“ zabalili 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *