Haki Kebap Stupava

V rámci cyklovýletu a tiež skúšania nových podnikov v okolí sme navštívili Haki Kebap v Stupave. Nachádza sa neďaleko hlavného námestia smerom na autobusovú stanicu, oproti kaštieľu (v ktorom je tuším teraz domov dôchodcov). Haki Kebap, ako už z názvu vyplýva, ponúka hlavne kebap, pide, pizzu, hranolky…

Vyskúšali sme Teľací döner kebap – „menu“. Teľacie mäso v tureckej žemli + hranolky + nápoj v cene. Žemľa a kebap výborné, ten tu vedia. Hranolky v norme.

HakiKebap

Ja som si objednal Pide – s tureckou klobásou. Jedol som už pide, avšak tento za veľa nestál. Všetko prelepené mastným žuvačkovým syrom, vo vnútri cesto skoro nedopečené, neslané. Moja skúsenosť je taká, že tam kde robia kebap sa neoplatí objednávať pizzu, lebo kebabári pizzu jednoducho nevedia. Avšak to, že nevedia ani svoj turecký pide, ma už trochu udivuje. Škoda ho, pide mám inak rád.

HakiPide

Čo sa týka prostredia – v pohode. Vo vnútri to vyzerá čisto a vlastne aj dosť obstojne na to, že je to vlastne fastfood – na stoloch pripravené prestieranie, detský kútik… Obsluha trochu zmätočná, najprv sme čakali asi 5 minút na jedálny lístok, napriek tomu, že sme sa boli dnu ohlásiť, že budeme sedieť vonku. Potom sa u nás na striedačku striedal čašník s čašníčkou, ktorá prišla vždy 3 minúty neskôr a znovu riešila to čo už riešil čašník pred ňou… 🙂

Pri platení sme síce dostali blok z pokladne, ale „nefiškálny“. T.j. taký bežný SK folklór. Rovnako ako veľký oznam na stene, na ktorom vysvetľujú, že k jedlu nemôžu podávať čistú vodu z vodovodu, lebo nevedia garantovať jej kvalitu. Ah jaj.

Jedna odpoveď na „Haki Kebap Stupava“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *