Nedeľa v Bory mall

A ako správni Bratislavčani, aby sme to s tou prírodou zas tak nepreháňali, zašli sme ešte podvečer do Bory mall. Dávid si chcel pozrieť kopačky. Tak sme sa najprv zastavili v Decathlone. Deti sa tam dosýta vyšantili – je od nich sympatické, že môžu priamo v predajni skákať na trampoške, boxovať do vaku, behať na bežeckom páse, dokonca sa po predajni aj previezť na bicykli… Majú tam kopec tovaru a väčšinou za dobré ceny. Ja som si nakoniec kúpil tričko a kraťasy na cvičenie jogy.

Dávid jazdí na biku po dráhe. Ive to moc nešlo, tá teda robila koliečka iba  popri dráhe.
Dávid jazdí na biku po dráhe. Ive to moc nešlo, tá teda robila kolečká iba popri dráhe.

Potom sme sa už presunuli priamo do Borov. Mali tam nejakú akcošku pre deti – zbierať pečiatky na stanovištiach. Prvá úloha bola jazda na bicykli po dráhe, neviem ako sa to odborne volá, chalaniská to tam potom aj predvádzali. Vraj sa na tých bicykloch vôbec nepedáluje, jazdec sa na tých bubnoch a lopingoch iba pohupuje hore a dole a tým pridáva rýchlosť.

Bory mall káva
Aďa si dala nejakú čokoládu, čo mi robí asi naschvál, pretože tá vyzerá vždy lepšie ako moja káva a ja potom ľutujem, prečo ja musím piť to presso 🙂

Kým decká zbierali zvyšné pečiatky, my sme s Aďou skočili na kávičku. Je fajn, keď už máme také samostatné deti, že netreba s nimi operovať po celom shopingu, ale vybavia si veci sami a rodičia si môžu užívať tiež po svojom. Decká dostali za odmenu pastelky a šlo sa domov. Nakoniec celkom super nedeľa, musím priznať.

Jedna odpoveď na „Nedeľa v Bory mall“

  1. Vtedy sme boli aj my v Bory a bolo super. skvelá dráha som mal aj ja sto chutí si vyskúšať. ale boli tam len deti tak som sa neodhodlal :p

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *